| MihaelaOancea24 a întrebat:

Ce formatie de nunta a-ti avut la nunta voastra? Eu as vrea sa colaborez cu www.orchestrapetrecaretii.ro.Poate sa-mi dea cineva cateva detalii desprea aceasta formatie?
Va multumesc! http://www.orchestrapetrecaretii.ro/video/

3 răspunsuri:
| DarkShadow98 a răspuns:

Salut, nu stiu ce sa spun despre aceasta formatie pentru ca nu stiu cum suna in realitate deoarece pe internet poate fi orice aranjat cu un mic montaj video.
Daca vrei numele meu este Adrian Ontica si am o formatie buna
numarul meu de telefon este 0773.762.966.

| MihaelaOancea24 explică (pentru DarkShadow98):

Mi-au spus cei de la Orchestra Petrecaretii ca materialul video este live, eu asteptam pareri de la cineva care le-a cantat la eveniment.
Dvs sunteti liber pe data de 26 august 2017?

| DarkShadow98 a răspuns (pentru MihaelaOancea24):

Cu parere de rau va informez ca data de 26 august 2017 este ocupata.
Sper sa aveti o nunta minunata, iar daca baietii canta cum sunt pe internet cu siguranta va fi o nunta de neuitat.