| Ilinca a întrebat:

Ce melodii stiti de genul hip-hop dar despre dragoste si viata (fara injuraturi). Melodii de genul "Vescan - Pasari calatoare", "Vescan - Dansez cu pozele vechi", "Rappa - Condamnati la viata", etc. Astept raspunsurile voastre happy

Răspuns Câştigător
| JustRally a răspuns:

JustUs - Doi copii
JustUs - one life, one love
JustUs - cand aveam probleme
JustUs - strig spre tine
JustUs - Poezie despre.
JustUs - ce ai ales
Eli - hey
Bogdan Ioan feat Sofia Ioan, Kreu-z - Fiecare zi
Liric - Nu mai suntem impreuna
Gabi Pecheanu feat. Mihaela Agache - Asa cum e ea [ asta imi place macsimlove struck ]
Chriss - o poza cu noi
Praf in ochi - locul ei
Praf in ochi - 1000 de cuvinte
ASSU feat Chriss (JustUs) - Cand Eram Copil
JerryCo - In 10 Ani De Acum (feat. Villy & Alexandra Stanciu)
Indiferent - Doua Suflete De Copii
Doze - Pentru ea ft.Indiferent
JerryCo feat Villy - De cand ai plecat
Dudah & Tazy - ce a fost
Sper sa iti foloseasca big grin :*

4 răspunsuri:
| Adorable a răspuns:

Incearca Kydutz - N-am putut, Demon ridicat la cer, Un nou inceput, m-ai lasat
Bullet - Abravia, a fost odata
Just Us - Cand aveam probleme, Va fi greu, Strig spre tine
ND & Flow - Daca ai fi a mea
Kinezu, Alice, Pablo, Assu - Sa-ti aduci aminte mereu

| Crystal112 a răspuns:

Este foarte tare! http://www.youtube.com/watch?v=GUwJS6CKfsw
si eu am gasit-o azi tot pe TPU si tot la o intrebare asemanatoare

| Ilinca explică:

Multumesc pentru propuneri. Mai astept niste raspunsuri si o sa dau si fundita pentru cel mai bun raspuns.