| eelena a întrebat:

Buna ce melodii va plac? mie imi place melodia corina munky funky si sore i love music le am si pe telefon

Răspuns Câştigător
| LolitaLo a răspuns:

Alex mica - dalinda
blaxy girls - mr & mrs president
labrith-earthquake
like chocolate - da bomb
lykke li - i follow rivers
miley cyrus - breath on me
cher lloyd - with ur love
deepcentral -speed of soun
michel telo - ai se eu te pego
narcotic sounds- love session
si mai multe daca vrei trm un mesaj ca ti le trimithappy

4 răspunsuri:
| T7uk a răspuns:

Mie imi place melodia asta X Ray Dog-Night Hounds Final Hour si Michel Telo-Ai Se Eu Te Pego

| TrendyHedgehog a răspuns:

Preferatele mele sunt:
Antonia-marionette
Pitbull-rain over me
Cascada-evacuate the dancefloor love struck

| mickeye a răspuns:

Eelena,se vede că îți place Corina și Sore.Pentru că numai pițipoancelor care nu știu decât să scrie corect.
Hai să-ți spun ce melodii ÎMI PLACE mie..deci îmi place LANA DEL REY- Blue jeans și Roxette - Joyride. Sunt sigur că n-ai auzit de ele.Tu asculți doar Inna și Sore, normal.
Un sfat: du-te la școală și nu mai asculta muzică de rahat, că muzica pe care o asculți tu, e făcută pentru spălarea de intelect.