| TheGirlInBlack a întrebat:

Buna!
Ce parere aveti de melodia aceasta?

https://www.youtube.com/watch?v=a2RA0vsZXf8

Mie imi place mult, pacat ca artista aceea ( cantareata Christina Grimmie, adica fata care canta, aceea care are infatisare de emo ) a murit anul acesta.
Chiar imi e dor de ea!

9 răspunsuri:
| Mayhem666 a răspuns:

Si mie imi place mult melodia, si da, pacat ca a murit, era una din cantaretele mele preferate, am ramas socat cand am auzit ca a murit, si cand am auzit cum a murit.

| deeeaqq a răspuns:

Nașpa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oribila

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi place pianul dar nu vocea lor. Prefer versiunea originala cantata de Nelly.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Suna mai bine ca varianta originala si imi place pianul

| CatalinVictor1985 a răspuns:

Daca pe lumea asta exista tot felul de psihopati normal ca nu mai traieste. Avea origini romanesti si avea si talent sa ajunga cineva. Pacat ca a fost impuscata de acel nemernic. Putea sa ajunga un talent imens in muzica

| TheGirlInBlack explică (pentru CatalinVictor1985):

Nu am stiut ca avea origini romanesti.

| CatalinVictor1985 a răspuns (pentru TheGirlInBlack):

Si italienesti. Am citit eu atunci la stiri pe internet cand a fost ucisa