| Alecssa a răspuns:

"fanepop", ea a pus intrebarea pentru a ne arata aceasta melodie si pentru a ne afla parerile, nu pentru a da funda daca zici da sau nu oh go on
Melodia este foarte frumoasa, asta inseamna cu adevarat talent, am ascultat.o de 5 ori pana acum si nu m.am saturat love struck

| pwp a răspuns:

Daaa!
o ador! love struck

| pwp a răspuns:

E cea e la mine, nu?

| SunnyMidnight a răspuns:

Una din piesele mele preferate!
Ai nimerit-o binesmug

| Aniiia a răspuns:

Iubesc melodia aceasta! O ascult in fiecare zi de un milion de ori si nu ma satur! Te pup!

| mykkki a răspuns:

Mie sincer imi plc mel astea mai lente dar asta are ceva ce nu prea ma atragewinkingwinking (sincer ...eu nu zic O ador:X:X doar pentru fundita.) uni nici nu o ask si zic imi plc pentru a primi funda...

| PinkDea a răspuns:

Superb

| Vasilina a răspuns:

E superba:* de mult nu am mai auzit asa melodie frumoasa!happy

| Cici4Mici a răspuns:

Da foarte frumos.

| Alexandrina95 a răspuns:

Waw ce frumos, n-am cuvinte

| fanepop a răspuns:

da fundabig grin?