| anonim_4396 a întrebat:

Buna!
Ce parere aveti de noua melodie a Corinei-Latino Caffe?
Pe Corina am vazut-o asa pe viu, a venit la Sarmizegetusa, fosta Capitala a Daciei Romane, unde s-a tinut festivalul Pro Istoria Fest.
Mie personal mi-a placut foarte mult cum a cantat.
Voi ce parere aveti despre ea in general si melodiile ei?

Răspuns Câştigător
| TraficDeMentosane a răspuns:

Mia placut mereu Corina! M-am bucurat mult cand a revenit pe scena, si totodata in topurile muzici romanesti, cu melodia Nop Sleepin`. O apreciez mult ca artista, are o vocea superba, si cred ca si noua melodie este foarte reusita big grin!

2 răspunsuri:
| dianadienutza142 a răspuns:

Salut! si ieu am vazut-o an viu la un concert la Nergresti-Oas, a canta funky munky etc... da sa stii ca canta super, cel mai mult imi place don sliping si munky funky. PUpici

| CioOpAciOoPss a răspuns:

Buna!
Melodia este superba, mie una imi place mult.
Iar Corina e o artista inascuta. Are niste melodii foarte frumoase.