| IuliS3 a întrebat:

Ce parere aveti de cursul si cartea de istorie a Corinei Lenard?

1 răspuns:
| Zamfir_Olimpia_1959 a răspuns:

Personal nu recomand. Am urmat cursul anul trecut, dar nu este nimic special. Efectiv este ca la o ora normala de clasa. Pentru mine au fost mai clare schitele celor de la facultatea de istorie care au organizat un grup gratuit de ajutor, poti sa il cauti, nu mai stiu cum se numeste. Iar cartea care m-a ajutat cel mai mult, de la editura Delfinul.
Nu iti spun ca nu ar trebui sa urmerzi cursul, este experienta mea si consider ca am irosit practic banii.