| Adda66 a întrebat:

Ce parere aveti de melodia Corinei "A TA"?

Răspuns Câştigător
| fuckeveryone a răspuns:

Sincer, nu'mi place absolut deloc. Nu are nimic special.
Si pot sa spun ca nu numai aceasta piesa a Corinei nu ma impresioneaza.
Eu cred ca are numai melodii ''aiurite''... Un exemplu clar este piesa ''Munky, funky'' care sincer, n'are nici un farmec si ma enerveaza la maxim big grin!
So... Asta a fost parerea mea

| Adda66 explică (pentru fuckeveryone):

Si mie mi se pare la fel. Nu are nimic special. Nu ma impresioneaza cu nimic. Si de-aia ti-ai dat si funda big grin

9 răspunsuri:
| carminaburana43 a răspuns:

Nu e rea dar pentru ca sunt prea multe melodii asemanatoare va fi un slagar de o vara.

| Adda66 explică (pentru carminaburana43):

Asa e. Dar mie nu imi place aproape deloc.

| carminaburana43 a răspuns (pentru Adda66):

Ai dreptate dar credeam ca-ti place si nu am vrut sa te jignesc-am ales sa fiu diplomata in ceea ce raspund.

| Adda66 explică (pentru carminaburana43):

Multumesc mult ca nu ai vrut sa ma jignesti. Chiar apreciez asta. Eu sincer nu pricep nimic din melodie si nu cred ca va prine asa mult.

| carminaburana43 a răspuns (pentru Adda66):

Da,asa e.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O piesa destul de frumoasa.

| Gaby405 a răspuns:

Najba

| Lungeanu_Maria_Mariana_1977 a răspuns:

Mie imi place e tare