| Aneke a întrebat:

Buna,ce parere aveti despre Blood On The Dance Floor? Va place muzica lor?

Răspuns Câştigător
| rockon14 a răspuns:

Mie imi place muzica lor :X

2 răspunsuri:
| Wøodenpints a răspuns:

Habar nu am cine-s ăştia,că n-am auzit în viaţa mea de ei. După nume sună a ceva în aria screamo-comercial.
Să dau un sărci pe google să nu mor prost. Mai întâi la imagini. Arată ca nişte homosexuali eşuaţi.
Să le acult şi o melodie, deşi după cum arată, probabil cântă oribil-greţos.
Ok, nu-s screamo-comercial. Ar fi bost bine dacă erau, dar ăştia cântă mai jalnic decât cel mai prost screamo.
Cum dracu puteţi asculta aşa ceva?

| IndiferentXD a răspuns:

Pff... gay oh go on