| qMisaki a întrebat:

Ce parere aveti despre trupa Blood On The Dance Floor [ Botdf ]? xDDD. http://www.youtube.com/watch?v=oMSHVtYKMMU&NR=1&feature= endscreen ^^.

13 răspunsuri:
| Holocaust a răspuns:

This is the new sh'it...

| SweetSacrifice a răspuns:

Ador BOTDF.Sunt o fana de a lor. Deci ce pot sa zic ...Imi place.Tie? happy

| qMisaki explică (pentru SweetSacrifice):

Wiiiiii eu ii ador love struck

| SweetSacrifice a răspuns (pentru qMisaki):

Mda,stiu.Ar fi asa tare sa ii intalnesc odata laughing.Ma rog, pana atunci ma mai uit pe youtube la concerte live de a lor love struck.Ma bucur ca mai vad o fana din Romania. big grin
Dahvie si Jayy! laughing

| qMisaki explică (pentru SweetSacrifice):

Dahvie si Jayy la putere! ** :d. Nu prea avem cum sa-i intalnim. chiar daca vrem extrem de mult -.-". Si eu ma bucur sa vad o fana pe TPU a trupei BOTDF ^^.

| kitty_9669 a răspuns:

BOTDF Sunt cea mai tare trupa ever :X
Apropo, dupa avatarul tau cred ca esti fana LedaMonsterBunny ♥ Eu O Ador ♥

| xDepression a răspuns:

Imi plac ^^ dar nu sunt obsedata laughingmelodie preferata (bewitched)
Sut obsedata de bvv ♡♥

| xDepression a răspuns (pentru xDepression):

Sunt* obsedata de bvb*

| Cris_Deea_1998 a răspuns:

Iubesc Blood On The Dance Floor sunt cei mai draguti cantareti

| xTiffanyEmox3 a răspuns:

Love them love struck. Si eu ma bucur sa mai vad o fana de a lor.
#SGTC! love struck

| Raven_Dellia_1998 a răspuns:

Hey poti da un like pe FB la BOTDF romanian fans? aici -->http://www.facebook.com/......http?/ fref=ts si app am vazut ca ai poza de profil cu Leda Monsterbunny ^.^ si eu ii urmaresc vloggul :3

| NicoleNicox33 a răspuns:

E super tare trupa ^^. Ascult 15 melodii de al lor.