| Nicoleta_7799 a întrebat:

Saluare! Vreau si eu sa stiu ce parere aveti despre videoclipul "Blood on the dance floor", a lui Michael Jackson.Multumesc!

Răspuns Câştigător
| melyyy a răspuns:

Nu am nici o idee de ce nu mi s-a postat tot raspunsul thinking in fine... continuarea era:
foarte frumos videoclipul :X miscarile sunt senzationale happy si melodia este deasemeni frumoasa
app tie iti place michael jackson?

Sarbatori fericite :*

5 răspunsuri:
| QuadruplePersonality a răspuns:

E genial. Dar nu pot sa spun ca imi place mai mult decat alt videoclip, pentru ca toate sunt la fel de "interesante" daca pot sa spun asa.

La Blood on the dance floor, daca ai apucat sa traduci melodia ma intelegi cand iti spun ca versurile ma inspaimanta, sunt destul de ciudate. ma rog, deci, videoclipul.
Miscarile sunt superbe, vocea la fel, "povestea" e interesanta, iar partenera lui, danseaza de asemenea, foarte frumos. Dupa numele melodiei ma asteptam sa fie macar putin sange, dar merge si asa.

| melyyy a răspuns:

Michael jackson -legenda muzicii pop

| OchyDeViperă4Love a răspuns:

Este ff calumea si videoclipul si piesa lui.
The King Of Pop.
Funda de roog. puppy dog eyes

| Nicoleta_7799 explică:

Elenna, da, sunt o mare fana Michael Jackson, nu doar imi place...mersi,le fel kiss

| Allýna_1160 a răspuns:

E super tare! :X