| PoiSoN_6490 a întrebat:

Ce parere aveti despre melodia Eminem feat. Rihana-I love the way you lie dar mai ales despre videoclip. Cel mai misto raspuns primeste Funda; x...

6 răspunsuri:
| Petronela a răspuns:

Buna! Ador melodia dar si videoclipul.

| DianaLostInDreams a răspuns:

Superbalove struck Mai ales ca e Megan Fox in video.

| Jenny_9204 a răspuns:

Melodia e foarte frumoasa, apoi videoclipul ce sa mai zic, foarte reusit, am ramas impresionata cand am vazut, foarte tare, sa o tina tot asa!

| HeartBeat_5869 a răspuns:

Buna!
Melodia este superba, trezeste in mine foarte multe sentimente placute love struck Mai ales la primul vers cand incepe Rihannalove struck imi face inima sa bata laughing

Videoclipul este si el deosebit, urmarind videoclipul si ascultand melodia in acelasi timp, imi da o stare de bine big grin Serios vorbind.

Ceau-Ceau:*

| AnnaMariaaa a răspuns:

Este superba melodialove struck si videoclipu este atat de surprinzatorlove struck imi place mult

| Sound_9139 a răspuns:

E... e... e buna rihaba si melodia