| Anna98Anna a întrebat:

Ce parere aveti despre melodia lui Puya cu Doddy, Posset, Mahia si Alex Velea - Maidanez? Eu una o ador...o ascult intr-una.

6 răspunsuri:
| Woodenpints91 a răspuns:

Nici n-am auzit de ea, şi la ce "interpreţi" de valoare are nici nu vreau s-o aud.
Sunt 110% şanse să fie o cocălăreală jenantă.

| CautNume a răspuns:

Un gunoi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand am vazut clipul la tv prima data am zis "WTF?!". Refrenul si cum se prosteste namila aia de om in clip strica tot.

| Cherilyn a răspuns:

Maaaare porcarie.
Oricum industria muzicala romaneasca s-a dus pe apa sambetei.batting eyelashes

| StReEtDaNcEaNa a răspuns:

Mie cel putin mi se pare interesanta.Deci imi place. big grin

| đɾεαmεɾ a răspuns:

Sincer nu sunt o mare fana a muzicii romanesti(plus ca ascult mai mult rock sau metal simfonic).dar recunosc ca si mie imi place "Maidanez" pentru ca este o melodie reusita care ilustreaza parti dureroase din realitate.Plus ca fiecare are gusturi diferite in ceea ce priveste muzica, deci daca unora nu le place, nu ma priveste pe mine! happy