| Nick2012 a întrebat:

Ce părere aveţi despre melodia puya cu doddy, posset, mahia şi alex velea - maidanez?
Aştept răspunsuri!

Răspuns Câştigător
| madalkyn a răspuns:

Dai funda?
frate melodia e tare deci prea misto

15 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Dacă tu spui că se poate numi "melodie".

| CautNume a răspuns:

Un gunoi.

| Wøodenpints a răspuns:

Am avut neplăcerea să-i văd din întâmplare clipul.
Şaorma muzicală. Ultimul jeg de sunete pe care unii le numesc muzică.
Nu pot să-mi imaginez cât de trist trebuie să fii, ca om, să-ţi placă astfel de mizerii.

| Vans a răspuns:

Nici nu mai are rost să o ascult ca să-mi dau seama cum e dacă o cântă puza şi velea. E clar că-i dejecţie.

| Nick2012 explică (pentru Vans):

Puya nu puza laughing

| Vans a răspuns (pentru Nick2012):

Mno,tastatura asta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O prostie.

| persseuss a răspuns:

Am rupt-o, am ascultat-0 toata saptamana trecuta big grin tare

| MaskOfSanity a răspuns:

Parcă-şi bat joc de ei înşişi şi de ascultători, cu melodia aia. Pare o glumă.

| Salahadin73 a răspuns:

Mi-am vomitat in gura atunci cand am ascultat-o prima oara

| Disharmony a răspuns:

N-am ascultat-o, însă titlul şi marii artişti care o cântă sunt de ajuns pentru a-mi forma o opinie despre melodie. E o vomă infectă.

| Nick2012 explică:

Mulţumesc de răspunsuri.Am aflat ce vroiam happy

| swety2002 a răspuns:

E super

| YoanaAndreea a răspuns:

Este o melodie draguta, incearc-o big grin

| Nick2012 explică (pentru YoanaAndreea):

Am încercato mă tu ce credeai dacă nu aş fi încercato nu aş fi pus întrebarea asta happy big grin