| LostInDreams a întrebat:

ce parere aveti despre tokio hotel si vocalistul bill kaulitz? credeti ca re voce? este dragut? va rog sa raspunda cei care le place, iar cei care nu va place nu incepeti cu tot felul de chestii care sunt scrise pe net.mersi! mie imi plac si place de el ff multwinking:X:X:X*:*

Răspuns Câştigător
| D A R i U t S s A a răspuns:

laughing iti pot zice ca eu am fost innebunita dupa Bill happy
Am avut si tricou cu ei (cred ca inca il am nu stiu) Eram rockerita dar am renuntat la acest stil deoarece nu prea ma caracterizeaza.laughing

De Bill ce pot sa iti spun mie una mi-a plucut mult de el love struck mai mult cand avea freza aceea par scurt cu bretonul intr'o parte.si cu parul lung e dragut dar da mult a fata happy
love struck
Primele melodii erau super.muream dupa ele.primul lor album, etc Acum nu stiu ce melodii mai au, nu prea am ascultat. ce am ascultat una.numai stiu cum se numea si nu mi s-a parut asa fantastica fata de celelante happy

Asta a fost parerea mea.happy
Bafta

8 răspunsuri:
| Petronela a răspuns:

Bill Kaulitz e foarte dragutlove strucklove struck, ador vocea lui si in acelasi timp ador trupa th; x

| cornculapte a răspuns:

Nu sunt innebunita dupa ei, dar au cateva piese bune, sunt talentati... per total, sunt ok. Bill are o fata frumoasa, dar nu comentez despre fizicul lui, mi-e totuna. Primul album a fost chiar bun, l-am ascultat si eu.

| WatswovskyvonAle a răspuns:

BUNA! am cana, tricouri, geanta pentru machiaje, oglinda mica, penar cu Tokio Hotel! Sunt mare fan:X \Bill este favoritul meu si mi se pare foarte cool! am fost pe data de 30.martie.2010 la concertul lor din Viena si am ramas uimita! totul a fost 100% live, efectele si luminile nemaipomenite! Bill chiar are voce:X

| Alex_7297 a răspuns:

De ce mai ceri părerea dacă nu vrei să îţi răspundă decât cei care au aceleaşi sentimente ca tine? Aia nu se mai numeşte părere, ci aprobare. Mie unul nu îmi place.

| campanario a răspuns:

Buna. Nu incep cu nici o chestie, pentru ca sincer imi place cum canta copiii aia.Bill are voce buna, si in plus ei sunt foarte talentati. Nu multi ajung sa fie atat de recunoscuti de la o varsta atat de frageda. Muzica lor suna bine atat in engleza cat si in germana. Nu sunt fana lor, insa ce e bun, e bun. Cat despre Bill, il vad ciudat nu stiu de ce, si prima data trebuie sa marturisesc ca am crezut ca e fata laughing. Si multa vreme stiam ca e fata, cu o voce mai ciudata, pana am aflat ca de fapt are frate geaman in trupa si e baiat blushing. Daca ar fi sa il aleg de iubit, nu cred ca as face'o. Parerea mea happy

| PastilutaExti a răspuns:

Pff...Bil Kaulitz are voce e frumos foc e serios e wow!

| Elenush7 a răspuns:

E un super baiat! ma enerveaza pers care il judeca dupa aspect, dupa felul lui de a fistraight face. in fine.imi place mult de el. trupa este minunata!:*:

| Elenush7 a răspuns:

E un super baiat! ma enerveaza pers care il judeca dupa aspect, dupa felul lui de a fistraight face. in fine.imi place mult de el.