| adryvalenyy a întrebat:

Ce parere aveti despre Bill kaulitz de la Tokio hotel? love strucklove struck happy

Răspuns Câştigător
| Petronela a răspuns:

Foarte tare e bill, il adorlove strucklove struck

7 răspunsuri:
| cornel a răspuns:

Super omuhappy

| Derye a răspuns:

Canta bine, se imbraca emo, si are trasaturi de fata (si aici nu ma refer la par, majoritatea cred ca daca ai parul lung automat trebuie sa fii fata).

| WatswovskyvonAle a răspuns:

Il ador:X:XX

| teodoram a răspuns:

Pai din punctul meu de vedere e cam gay.hai da-o-n-colo vrea el sa socheze. dar nici in halul asta!

| `KiddO` a răspuns:

Cei drept e cam gay! straight face in schimb fratele lui tom e ok

| ionik09 a răspuns:

Canta dragut si eu asc T.H.(mi-e lene sa mai scriu restul'), dar mi se pare un gaibig grin...asta e parerea mea

| Elenush7 a răspuns:

E un baiat super drg... mie nu mi se pare ca e cam gay. fiecare cu felul lui de a fiwinkingwinkingwinking