| YoAnNa a întrebat:

Ce siteuri stiti de unde pot downloada muzica dar fara virusi si sa gasesc multe melodii? Multumesc! Bye :*:*

4 răspunsuri:
| CC7 a răspuns:

Http://www.radiofly.ws/ ...gasesti muzica faina

| justdanceklihkuugiuhb a răspuns:

Downloadezi Youtube downloader si scoti de pe youtube(da dupa aia ca sa schimbi formatu la mel daca vrei trebuie sa downloadezi al program...laughingdeci ii complicat), sau scrii pe google infoplay si treci linkul de la melodie(sa fie de pe trilulilu, youtube sau inca cevalaughing) sper ca te-am ajutat:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu de obicei folosesc www.fisierulmeu.ro este super, te sfatuiesc sa-l incerci

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu de obicei folosesc

www.maxalbums.com cel mai bun sit de muzica rock