| arual93 a întrebat:

TPU! Stiti de unde pot downloada muzica coreeana, inainte luam de pe ihoneyjoo, dar acum s-a schimbat site-ul si nu ma gasesc. Dau fundabig grin(app sa fie melodii noi)

Răspuns Câştigător
| SongHyeRa a răspuns:

Muzica coreeana este superba dar probabil nu ai de unde sa-ti dai seama daca asculti manele sau ceva in gen dar macr nu te baga in seama
asa incearca sa descarci de aici sunt albume intregi http://www.r3z4prof.me/......011-07-28/ dar daca nu gasesti de aici poti descarca orice muzica iti trebuie doar url de la youtube http://www.youtube-mp3.org/ asa descarc si eu muzica :X sper ca te-am ajutat

5 răspunsuri:
| Floriin7 a răspuns:

Auu tu p`asta rolling on the floor muzica coreeanarolling on the floor du-te si te culca.

| arual93 explică (pentru Floriin7):

Mersi de sfat, dar iti recomand sa te duci tu la culcare pentru ca ai nevoie de multa odihna la varsta tahappy take care, friend P.S este irelevant faptul ca nu iti place muzica coreeana

| jamaican a răspuns:

Incearca aici www.getmp3.info

| blackwitchcraft a răspuns:

Si eu descarc de acolo. si apropo Floriin7...nu stiu de ce ti'ai pus 7 acolo. poate de la 7 manele preferate, ca sigur nu de la 7 ani de acasa. arual93 a intrebat politicos de unde poate descarca melodiile preferate, nu a cerut raspunsuri in bataie de joc.happy sper ca nu te vei supara pentru ce am scris, dar ceea ce ai facut tu aici se numeste "nesimtire".