| Copilasha a întrebat:

Chiar sper sa ma ajutati. Imi place la nebunie sa cant, dar nu am voce. crying. Ce pot face in privinta asta? Chiar as vrea sa am voce. sad Multumesc. Fundita. love struck

4 răspunsuri:
| SuperMagicSmile a răspuns:

Si eu as vrea o mana in plus, dar stiu ca daca dau buzna in laboratorul de chimie, probabil ca o sa ajung cu o mana in minus...deci,ceea ce vreau sa spun e ca nu poti sa iti faci o voce buna de cantat, trebuie sa te nasti cu ea....sau sa astepti o bomba nucleara o_O

| CautNume a răspuns:

Renunta la ideea asta. Oricat ai invata sa canti tot nu ar fi ca si cum te-ai fi nascut talentata.

| RockNbeer a răspuns:

Nu exista "nu am voce", du-te la canto si invata sa canti

| Anonima264 a răspuns:

Pai ca sa iti imfrumusetezi vocea poti sa mergi la canto sau in fiecare zi sa faci karaoke!