| DunkelheitBu a întrebat:

cine a fost la concertul Rammstein, la Rock the City?
Cum vi s-a parut, vreau sa va vad si parelile vostre.
Nu incercati sa mintiti ca ati fost pentru ca imi dau seama, si eu am fost oh go on

7 răspunsuri:
| Lina1993 a răspuns:

Genial concertul, nu ma asteptam big grin si sonorizarea a fost foarte buna. Si da, fazele perverse au fost incredibile. Pacat de organizarea concertului, cozi la orice, distanta foarte mare de scena pentru cei de la normal circle, mi-a fost confiscat o pastiluta de nurofen laughing dar a meritat totul

| DunkelheitBu explică (pentru Lina1993):

Sonorizarea a fost foarte proasta -.-

| HeiligKreuz a răspuns:

Am fost si mi s-a parut excelent si peste asteptari.Mi-a placut ca si publicul a fost pe masura iar pe melodia Du Hast parca luase toata lumea foc.Sau pe Buck dich cand si-a scos Till penisul artificial si a inceput sa dea cu spuma in oameni.

| DunkelheitBu explică (pentru HeiligKreuz):

In Romania nu a facut asa ceva straight face Eu ziceam de concertul de aseara.

| HeiligKreuz a răspuns (pentru DunkelheitBu):

Esti sigur/a? Macar ai stat pana la sfarsit? Dupa melodia "Pussy" Till a adus un penis gigant si a inceput sa improaste lumea cu spuma.

| HeiligKreuz a răspuns (pentru HeiligKreuz):

M-am inselat.Nu dupa melodie, chiar in timpul ei.
Proof:
http://www.youtube.com/watch?v=00QZ-CTYL7I