| Tasya05 a întrebat:

Buna!
Cine credetii ca merita sa castige la Romanii au Talent?:
Tutu Adrian :
http://www.youtube.com/watch?v=2FYrXxJWvKQ&feature=relat ed
sau:
Iustin Narcis Ianau:
http://www.youtube.com/watch?v=HjAtIILobSU?
Eu cred ca Adrian e cel mai Bun!

Răspuns Câştigător
| BellsC a răspuns:

Eu il sustin pe Ady.
Dc? Poi e talentat. compune, canta, danseaza dupa tot ce i s-a intamplat ma mir cum de a reusit sa treaca pestesad este foarte greu si este de admirat.
Narcis este si el bun are o voce superba:Xsi el merita sa castige insa eu pe Adrian il sustin cel mai mult si am sa-l votez de cate ori e nevoie.
Mai ramane sa vedem pentru ca publicul voteaza!:X
ps:votati`l si voi!:X

9 răspunsuri:
| madalyna a răspuns:

Adrian

| DoOdO a răspuns:

Din puctul meu de vedere singurul care poate castiga este Adrian Tutu deoarece a trecut prin prea multe si nu s`a pierdut in viata cersatorilor si s`a luptat sa aiba o viata normala...

| DoOdO a răspuns:

Da LilShean4ever logic ca il votam.eu cel putin am trimis 5 voturi cand a fost Adrian in semifinalebig grin iti dai seama cate o sa trimit in finalelaughing

| Biby a răspuns:

Buna.
Iar l-ati votat pentru poveset lui si ca merita banii,si cum a trecut peste bla, bla bla.straight face
La Romanii au talent, trebuie sa fie cineva talentat.Ca Tutu gasesti si pe strada,nu este problema.
Dar ca Narcis, e o voce foarte rara. Oricum, pe Internet am vazut ca Narcis deja a primit oferte sa-si faca o cariera in alta tara.Macar copilul asta va ajunge cineva in viata!

| Jazzooohs a răspuns:

Bunaciunea de Ady :X:X
pentru ca are nevoie de banii aia

dar il sustin si pe Iustinwinking

Răspuns utilizator avertizat
| Patry a răspuns:

Scuza-ma ca nu zic dintre cei doi dar ar merita sa castige Cristina &Alina happy. Dar dintre cei doi zic ca Adrian happy.

| Cristi1998 a răspuns:

DAAA e cel mai bun iancu dar su tutu e tare

| flyflaviu a răspuns:

Adriantongue