| Mary496 a întrebat:

Cine imi poate da si mie titluri de muzica noua(din perioada 1-22 septembrie)? Pana acum ma luam dupa topul KissFm, dar nu mai pun muzica noua si buna.
Thanks! Funda big grin.

3 răspunsuri:
| Mary496 explică:

Anonim, m-ai ajutat o gramada. Vreau titluri de melodii, ca sa pot sa le iau

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai intre 3 si 10 ani atunci asculta itsy bitsy. daca ai intre 10 si 25 ani alculta radiozu sau alceva. si daca ai intre 25 si 38 de ani asculta cultural. sper ca te-am ajutat

| Tsiitsix3 a răspuns:

: fly project- goodbye
"
- : fly project-unisex
- puya-la munca e nasol
-
- spike-realitate
- spike-bum bum
si cam atat stiu in perioada aialove struck daca iti plac funda plz:X