| Crinela a întrebat:

Ati mai fost la mare din 1 septembrie? Doar atunci as putea merge si nu stiu daca mai este vremea pentru plaja sau apa calda! Si ma gandeam ca poate ati mai fost si imi puteti spune! Perioada exacta din 1 pana in 10 septembrie. multumesc!

1 răspuns:
| cevdet a răspuns:

Nu poti sti cum va fi vremea. In anii trecuti la 1 mai era vreme buna de plaja si era mare aglomeratie. In acest an, nici la 1 iunie nu poti intra in apa. Doar la anumite ore pe plaja. Asa ca, intre 1 si 10 septembrie, imposibil de spus.