| Tzuc a întrebat:

cine stie cum se face un videoclip cu lyrics?

Răspuns Câştigător
| MissAvocado a răspuns:

Adica o piesa cu versuri cum e pe youtube? pai : in programul ales pui piesa. si intr-un program de modifcat poze alegi un fundal si scrii cateva dintre versurile piese. dupa care salvezi poza : asa faci pana termini toate piesa dupa care in programul de filme pui fiecare poza in ordine si apoi le sincronizezi odata cu melodia (da ca un cuvant e cantat mai mult faci o poza cu acel cuvant si pui poza mai mult acolo )

daca nu ai un program de filme incerca sa cauti movie marker. e un program pentru incepatori
fundita?big grin[am rasp prima]

4 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

. poti sa faci cu windows movie maker! pui melodia pe fundal si scrii tu versurile pe o fila! si faci mai multe file care se schimba la un interval ales de tine!

| Bybanu a răspuns:

Camtasia Studio 7 am eu, si vad ca poti adauga la videoclipuri si texte//cred ca e bun daca stii sa-l folosesti

| xLikeTpu a răspuns:

Bună.
Downloadează VideoPad.
Și va merge!
Succes!

| andreeutsa99 a răspuns:

Pai ori pe un program ori in powerpointwinking