| anonim_4396 a întrebat:

Cine stie sa acordeze o chitara?
Cine stie un magazin din Galati cu chitara. poate acolo stie sa mi`o regleze.
Va rog ajutati`malove struck

3 răspunsuri:
| ZeDe a răspuns:

Pai...banuiesc ca nu o ai de mult nu? pai iti recomand sa iti cumperi un microfon si sa iei acest program de pe internet AP Tuner 3. 08 se acordeaza super simplu

| anonym_5376 a răspuns:

Poftim un tuner:este foarte bun eu mereu imi acordez chitara dupa el:http://www.guitarforbeginners.com/onlinetuner.html

sau mai simplu poti sa iti cumperi un acordor de la un magazin pentru chitari nu este foarte scump

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu exact unde s-ar putea afla, ca nu sunt din Galati, dar poate gasesti pe google program special pentru acordarea chitarii sau vezi pe you tube scrie,, acordarea chitarii" sau ceva de genu si gasesti si iti arata exacthappy