| BlackRose_2003 a întrebat:

Daca miatzi putea da un sfat va rog... deci eu cant la chitara si peste cateva ore voi avea un concert.Nu prea imi iese nicicum melodia pentru ca mereu gresesc cate ceva si chitara nu imi e acordata si nu are cine sa mi-a acordeze...nu stiu ce sa fac. Oare ar trebui sa nu ma mai duc la concert sau ce ar trebui sa fac? plzz ajutati-ma

3 răspunsuri:
| Aiicha a răspuns:

Acum vorbesc emotiile.Trage aer in piept si totul va merge bine, important e sa te straduiesti.Nu vei avea nimic de pierdutwinking

| anad a răspuns:

Du-te cu tot curajul, e pacat sa pierzi ocazia, fiindca sigur va fi cineva acolo, care se pricepe si te va ajuta sa-ti acordezi chitara!

| stefan_4974 a răspuns:

Sa te duci sati ei o chitara noua si sa exersezi pa ce trebuie sa pleci la concert si du-te linistit