| Gabitza a întrebat:

happy
Cine stie unde pot gasi coloana sonora de la filmul "Omul cu un pantof rosu"?
Filmul e din 1985 si ma intereseaza in special melodia lui Gheorghe Zamfir!
multumesc happy
dau funda :X

Răspuns Câştigător
| Crisu_7532 a răspuns:

Sincera sa fiu, nu prea cred ca o sa o gasesti. M-am uitat pe imdb, iar la filmul asta este mentionata ca soundtrack o singura melodie: "love theme" de michael masser. Si m-am uitat si dupa discografia lui Gheorghe Zamfir. Nu este mentionat nicaieri ca ar fi avut o melodie inclusa in coloana sonora a filmului "Omul cu un pantof rosu". Sigur melodia pe care o cauti e a lui Gheorghe Zamfir?

3 răspunsuri:
| Gabitza explică:

Sunt mai mult ca sigura! e destul de ciudat c nu o gasesc! eh. asta e! mersi mult! :*

| Pifi_Pool_1979 a răspuns (pentru Gabitza):

Cautam melodii de Dumitru Farcas si Gheorghe Zamfir si mi-a venit in minte melodia care o cauti si tu.Categoric e Gheorghe Zamfir -Sirba http://www.youtube.com/watch?v=Sv2Ii32q6nM