Elianna
| Elianna a întrebat:

Cum se poate face sonerie de telefon mobil o melodie de pe YouTube?
Multumesc celor care ma vor ajuta.

Răspuns Câştigător
| RainDrop a răspuns:

Www.tube2tone.com

8 răspunsuri:
| ary a răspuns:

E mai simplu sa downloadezi soneri de pe www.audiko.net, trebuie doar sa-ti alegi ce-ti place.

| LoveMusic a răspuns:

Ohh my God!

| cevazacelamineintorace a răspuns:

Poti sa-ti faci cont pe youtube si daca nici asa nu poti, poti intra pe www.fisierulmeu.ro si scrii melodia la cautare

| cristiancristir a răspuns:

Folosesti youtube downloader ca sa iei melodia de pe youtube iar pentru transformare in mp3 sau in alt format pe care il foloseste telefonul tau poti folosi Total Video Converter.

| leo987 a răspuns:

Ce melodie?winking

| Elianna explică (pentru leo987):

Melodia pe care ti-am trimis-o, cea irlandeza, orchestrala!
http://www.youtube.com/watch?v=CqLy0JVvANU.
Am vazut ca esti specialist in telefoane! Poate rezolv aceasta dorinta a mea, dupa 2 ani!

| leo987 a răspuns (pentru Elianna):

Cristi am vazut ca a dat un raspuns bun. Eu as folosi Real Player care are integrata si optiune de download de pe youtube sau de pe orice alt site cu video si are integrat si un converter din video youtube (care te intereseaza pe tine) in diverse formate printre care si mp3 (audio pentru mobilul tau) sau chiar format gp4 (video pentru mobil). Un convertor stand alone, dedicat adicatelea si f bun este acesta
http://www.any-video-converter.com/products/for_video_free/
Primesc.coronita? :)

| Elianna explică (pentru leo987):

Foaaarte frumos! Ti-as da si coronita si fundita, daca...ai vorbi pe intelesul meu! Daca nu am rezolvat problema cu spusele celor anteriori, inseamna ca... ceva nu merge! La mine!
Mi-se pare mult prea complicat!