| LovelyKitty2 a întrebat:

Cui ii place LalaBand? Aveti vreun id sau facebook al macar unuia din trupa? Va rog mult daca aveti mi le puteti da?

P.S : Cui nu ii place LalaBand nu raspunde

FUNDA pentru idurile /facebookurile reale

Răspuns Câştigător
8 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

De ce intrebi "Cui ii place LalaBand?" daca nu accepti toate parerile?!

| Solsagan a răspuns:

Ei folosesc un id comun :
sluţi. căcăcioşi.afoni@multă.mu-ie.com

| BeyondTheDarkSun a răspuns (pentru Solsagan):

Lababand.com.-Video cu ei, facand ceva in grup.

Laba band e un rahat.I-as spanzura, daca i-as prinde.Bineinteles,ar fi prea irealistic.As arunca o grenada cu rahat in jurul lor, asta e sigur.

| Solsagan a răspuns (pentru BeyondTheDarkSun):

Mi se par prea de căcat ca să îi mai consider de căcat şi să mă chinui să-ţi spun ce metode de tortură aş folosi pe ei.

| BeyondTheDarkSun a răspuns (pentru Solsagan):

Mda,numai priveste creatura de mai sus,"AlexaSexoasa", ce edificiu de **** le construieste.

| Solsagan a răspuns (pentru BeyondTheDarkSun):

Tind să cred că e doar un troll nepriceput.

| AlexaSexoasa a răspuns:

Daa sunt preferati mei! dar idin pacate n-am idurile lor!crying eifac muzicala adevarata!