| LovelySmile98 a întrebat:

cum fac sa imi apara la orice melodie cand dau click dreapta si pe send to sa-mi apara acolo si bluetooth.Trebuie sa-mi instalez un driwer nou sau ce? Dau funda big grin

4 răspunsuri:
| WR104 a răspuns:

Cred ca trebuie sa ai bluetooth-ul activat in permanenta dar acum depinde de la tel la tel, poate al tau nu suporta meniul acesta.

| Mădă0611 a răspuns:

Iti trebuie un dispozitiv bluetooth, pretul porneste de la 10lei, parca. Driverul se instaleaza automat, din cate am observat.

| LovelySmile98 explică (pentru Mădă0611):

Pai mi-am cumparat acum ceva timp un bluetooth stick dar nu pot trimite melodii din pc pe telefon

| Mădă0611 a răspuns (pentru LovelySmile98):

Pai il conectezi la pc si ar trebui sa se instaleze un driver, daca nu, gasesti pe net, trebui sa tii adaptatorul conectat in timp ce instalezi driverul. Vezi sa nu ai serviciul respectiv oprit (start --> services.msc --> bluetooth support service, daca nu e manual/automatic dai click dreapta pe el --> properties --> startup type --> manual --> apply --> ok).