| anonim_4396 a întrebat:

Cum imi pot pune muzica pe telefon cu tot cu videoclip?

4 răspunsuri:
| Demise a răspuns:

Sunt site-uri unde poti sa convertesti un videoclip YouTube la format mp4. Cauti pe google, downloadezi, iar apoi transferi pe telefon.

| Zatharra a răspuns:

Dacă ai cablu de date, descarci videoclipul de pe net pe pc, apoi faci transferul pe telefon.
Sau intri pe un site de pe telefon(gen waptrick). Acolo există categoria videos de unde le poți descărca pe telefon.
Sper că te-am ajutat.Mă poți întreba dacă ai vreo nelămurire.

| ManiaculTau a răspuns:

Buna.desigur ca poti, doar sa stii in ce format trebuie sa scoti clipul

| Painchiller a răspuns:

Cel mai bun dintre toate, este wapbom->youtube downloader! Bft!