| dark1angel a întrebat:

Pot pune un videoclip de pe youtube pe telefon? daca da cum?

5 răspunsuri:
| DDCC a răspuns:

Da, dacă ai cablu de date îl descarci de pe YT cu Free YouTube Downloader în PC și-l copiezi pe telefon sau intri de pe telefon (asta dacă ai netul activat), cauți pe google "free youtube downloader for mobile" și descarci de pe al 2-lea link.

Răspuns utilizator avertizat
| tofanlucian12 a răspuns:

Sigur ca da. numai acum depinde ce telefon aia si daca suport formatul. daca nu ia-ti un program de convertit baga clipul si e ca si facut. bafta!

| keloo2oo7 a răspuns:

Ce telefon ai?

| dark1angel explică (pentru keloo2oo7):

Samsung galaxy mini 2