| andre_9286 a întrebat:

am si eu o intrebare cum se pune un comentarie la hi5 cu muzica sau cu un videoclip? mersi

Răspuns Câştigător
| Irmmma a răspuns:

Buna.
Intri pe you tube, si cauti videoclipul pe care vrei sa il postezipe hi5.Sub el, intr'o parrte scrie >Embed Selet all(selecteaza tot) apoi intri in notepad sau in word si dai paste.Iti apare codul.Selectezi doar partea. incepand cu >embed (...) pana unde scrie "1".
Daca ti se pare greu sau nu ai inteles de la mine uita'te aici!
http://welcome.haipa.ro/2009/05/18/player-hi5-autoplay/
Sper ca te'am ajutat!
:)