| Elena1994 a întrebat:

Cum pot sa imi imbunatatesc vocea intr-o saptamana sau ce exercitii pentru voce trebuie sa fac?:dFundaaa!happy

Răspuns Câştigător
| Andi_9395 a răspuns:

Bai pentru ati imbunatatii vocea trebuie sa bei 3 oua ca sa iti curete gatu in schimb cu exercitiile pentru vocea nu prea stiu happy

4 răspunsuri:
| aLixx a răspuns:

Vocalizehappy

| RainUmbrella a răspuns:

Mai bine te duci la canto

| Diva_8181 a răspuns:

Vrei sa castigi instant? http://facibanipenet.ro

| Dina_8137 a răspuns:

Sa vorbesti mai incet,ca sa nu-ti fortezi vocea, sa nu bei apa rece, sa nu maninci inghetata.deci mincare calda mai mult.Despre exercitii asupra vocei nu prea pot spune ce sa faci.dar cred ca si asa se va primi un rezultat, suces.Pa pa!