| LupCuBlog a întrebat:

Cum sa obtin o calitate mai buna cand inregistrez vocea? Trebuie un anumit microfon? Ce`mi recomandati? Si un program pentru suprapus vocea pe instrumental? Sau cum sa inregistrez direct pe negativ? Dau funda love struck

Răspuns Câştigător
| WeedMan a răspuns:

Salut.Sa inteleg ca incerci sa inregistrezi la tine acasa? Cel mai bine ar fi sa strangi bani sau daca ai sa te duci direct la un studio pro de inregistrat caci la tine acasa cu microfonul niciodata nu o sa ai o calitate sonora accesibila/ridicata.Bafta.