| MirunaMira9 a întrebat:

Buna happy Cum se numeste melodia din ultima reclama de la Coca-Cola cu jocurile olimpice? Fundaa :*

Răspuns Câştigător
| CautNume a răspuns:

Daca tu numeste asa ceva melodie, http://www.youtube.com/watch?v=n9lxn5QWQCs

| PVAAVU a răspuns (pentru CautNume):

Mersi analfabetule. happy

| CautNume a răspuns (pentru PVAAVU):

Atata timp cat nu am gresit nu-ti dau dreptul sa-mi spui asta, sa-ti fie clar.

| PVAAVU a răspuns (pentru CautNume):

Scuze amice, glumeam si eu.Imi retrag cuvintele.Dar daca ziceam "Mersi sclav", cum era? In plus, trebuie sa intelegi ca ai scris gresit.
"Daca tu numeste asa ceva melodie'-Se zice "Daca tu numesti asa ceva melodie".
De ce ai scris gresit.