| tinasong a întrebat:

Buna cunoaste cineva acest vers?,, se va intampla vreodata sa am ce imi doresc" daca da imi spuneti si mie din ce melodie e? am auzit melodia la Acces Direct cand prezenta stirea despre Bianca Dragusanu. Multumesc. dau fundita :*

Răspuns Câştigător
| adinaiuliana a răspuns:

Helas feat Agata-Iti multumesc

1 răspuns:
| oBuburuză a răspuns:

Da si eu am auzit-o chiar vroiam sa o caut dar am uitat, mersi ca mi-ai readus aminte. melodia se numeste; ICT feat Cu Dpd - Cat va mai tine... adica am cautat versurile si mi-a dat asta dar nu stiu daca este melodia aceastA sad