| Andreea.:) a întrebat:

cunosc o fata care compune melodii extraordinare. si are si o voce frumoasa.
as vrea sa o ajut sa ajunga cantareata.
a facut si canto cativa ani. dar s-a lasat deoarece nu facea mare lucru. si deoarece ii place la nebunie muzica. s-a apucat singura sa compuna cantece si in acelasi timp sa le si cante. [melodii gen Taylor Swift/paramore]
va rog ajutati-ma.
funda. multumesc anticipat kiss

5 răspunsuri:
| Alexandra. a răspuns:

Cati ani are? Daca are 18-19, chiar si ceva mai putin, incearca la Tom Boxer. http://tomboxer.blogspot.com/ Da-i un mail sau ceva.Succes prietenei tale! Cine stie...pest cateva luni/1 an o vedem pe scena.;))

| Gentiana a răspuns:

Buna! Incurajeaz'o sa mai cante, si laudo! Puneo in fata catorva colegi/prieteni si intreaba'i ce parere au! Sau... aplica pe cladiri pe copaci etc. niste postere/reclame cu ea.Nu este mare lucru! Ajut'o!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da sunt interesata cati ani are si...de unde este?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai si eu as vrea sa ma ajutati sab conpun o melodie in italiana normal eu am voce da indianca care vrea sa ma ajute sa intre pe id asta eu tot timpul sunt pe mersi DEUKA_LARISSA25 MULTUMESC