| Uza a întrebat:

Buna!big grin Am auzit o melodie pe ProFM in seara asta pe la ora 18:03 si nu stiu cum se numeste crying Am cautat-o si pe sitte-ul lor dar nu am gasit-o, cred ca este mai veche, si cred ca este in limba araba sau ceva de genul...Stie cineva cum se numeste?cryingcrying Va rog mult de tot, imi place la nebunie melodia aceea:X:X FUNDA! VOT!love struckVa multumesc!:X:*

2 răspunsuri:
| Mihaelaa98 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=6fjYYEhAffk asta o mai da pe la radio :-?
Danza Kuduro - Don Omar

| Uza explică:

Nu,nu e asta crying Dar multumesc oricum!
Se intelege in melodie "Se derete" ceva de genul...