| Gipsy a întrebat:

Buna!

De azi dimineata incerc sa scot niste melodii si nu merge.Adica imi apare acolo sa dau SAVE si nu se mai intampla nimic.Sau.Mi se descarca melodia direct in WINAP.

De ce oare? Ce pot face?

1 răspuns:
| Deathness a răspuns:

Sati fie usor descarca de pe youtube melodiile, si ca sa faci asta trebuie mai intai sa descarci programul:Any video converter. Apoi cauti melodia pe youtube si copii linkul de sus, si il pui in program acolo unde arata pictograma youtube... e mult mai simplu.Astfel iti poti converti melodia/vidoclipul in ce vrei. Poti sa o faci din video in mp3 si multe altele...bafta!