| AndreiLascae1 a întrebat:

De ce nu mi se descarca 4story testserver 4.2? Dau download imi apare chestea aceea cu save fill, prima cheste care apare este cea cu save fill, si eu dau save fill si dupa nu se intampla nimic. Multumesc anticipat. FUNDA + VOT CELUI CARE REUSESTE SA MI-L INSTALEZE!

1 răspuns:
| maximovidiu a răspuns:

Nu mai poti instala 4.2. Serverul este inchis definitiv pana va aparea 4.3 care nu va tine mai mult de 2-3 saptamani pana se vor baga noile patchuri pe cele oficiale.
Daia se numeste testing ca sa vedem cum va fi noul patch.
Dupa ce se baga patchurile pe oficial, test serverul se inchide pana la urmatorul patch
Bafta.