| alexandra_7156 a întrebat:

De curand am scris un scenariu( pentru un musical), zic eu bunicel si as vrea sa il trimit unor case de productie sau ceva de genul asta ( fie direct la ei, fie pe site ). Cum si unde sa il trimit? Mi-ar placea mult ca prietena mea sa joace rolul principal ( e f. talentata ) ...credeti ca e posibil? multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| alinforanswers a răspuns:

Alexandra, cauta pe google case de productie, si in legatura cu prietena ta, nu cred ca se poate, in primul rand scenariul tau trebuie sa fie acceptat, si dupa aceea prietena ta trebuie sa de proba...

2 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Nu trimite la intamplare.Ideile se fura.

| marimary2010 a răspuns:

Buna! din ce oras esti?thinking