| Skilline2012 a întrebat:

De curand mi-a murit porcusorul de guineea si pot sa spun ca m-am atasat de el. E greu fara un animal de companie mai ales ca asa sunt obisnuit de la 3 ani happy

As vrea sa-mi iau un iepure dar nu gasesc un site cu informatii "ca la carte". Am vazut iepuri.ro dar mai mult informeaza crescatorii care vor sa-i manance si sa aiba productie mare. Nu am gasit un site in genul gemon.ro care este pentru porcusori si pentru iepúri. Sunt interesat de unde as putea sa-i iau, cam ce marime trebuie sa aiba cusca, daca pot sa-i tin solitari (fara pereche/partener de joaca etc.) si de restul informatiilor esentiale. In rest, invat pe parcurs.

Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| FlorinGamingRo a răspuns:

In piata sunt cu zecile.
Succes la cumparaturi! Funda!