| iloveflowers a întrebat:

Heii! De curand mi-am achizitionat un telefon mobil nou. Chestia e ca nu-mi merge internetul pe el. Am si MB deci nu vad unde este problema, in special as vrea sa-mi mearga facebook. Credeti ca este problema pentru ca n-am scris nr de telefon pe facebook? si daca l-as scrie, imi ia credit? Ca am vazut ca trebuie sa trimit un mesaj la un nr anume.
Multumesc anticipat happy Fundita!

5 răspunsuri:
| PopAdrian a răspuns:

Din setari este pornit internetul (3G-ul)?

| iloveflowers explică (pentru PopAdrian):

Da este, nu vad unde nu este problema straight face

| PopAdrian a răspuns (pentru iloveflowers):

Suna maine la serviciu clienti si explica-le problema. Ca sa imi rezolv netul si eu am sunat si or trebuit sa activeze ei de acolo nu stiu ce. Succes!

| iloveflowers explică (pentru PopAdrian):

Multumesc :* Am sa sun.

| PopAdrian a răspuns (pentru iloveflowers):

Cu placere! Sper sa se rezolve cat mai repede.