| RoseMari23 a întrebat:

de unde pot downloada colajul de la romanii au talent ( grupul umoristic brigada 2 3 & master red) daca il aveti lasati un mesaj pe privat. Funda >marebig grin< am nevoie urgent:*

1 răspuns:
| DoodleEver2 a răspuns:

Stiu eu de unde il poti lua dar eu nu il pot deschide... este un fisier FLV si nu stiu cu ce sa-l deschid
daca te ajuta cu ceva uite site-ul aici il download-ezi de pe un buton cu scris portocaliu
http://fisierulmeu.ro/......t-flv.html
Sper sa-ti fie de ajutor si daca il poti deschide zi-mi si mie cu ce te rog
papa o zi buna :-h