| shalalalala a întrebat:

Buna happy!
Deci, ce vreau eu sa va rog : stiti cum va simtiti atunci cand nu aveti chef de nimic si de nimeni, cand vi se pare ca sunteti uitati de lume in special atunci cand ramaneti fara minute pe telefon laughing, asa deci ce vreau euhee hee daca stiti melodii pe care sa le asculti si de plictiseala, dar si sa te dinamizeze, nu sa le faca pe amandoua. melodii frumoase, care va plac voua si va fac sa va simtiti bine imi place rock'ul si uneori rapp'ul happy Daca as putea v'as da la toti care imi veti raspunde fundite, dar nu pot, va multumesc mult pentru timpul acordat :*!

1 răspuns:
| dumyStar20 a răspuns:

Guess Who - 07.03. 2006 si Guess Who & Grasu' XXL - Azi Nu.cand e plictiseala mare eu le ascult:X.Imi plac tare multbig grin. funda?