| Madda a întrebat:

Deci de banchet am auzit o piesa. MORTALA =p~ Dar nu stiu niciun vers din ea! Stiu doar Ca : e cantata de o fata, inceputul este lent si este cantat pa o alta limba nu pe engleza si nici romana. Dar la refren este mai asa de dansat, este ritmat! E foarte frumoasa piesa! Fundaa care mi-o da [-o

4 răspunsuri:
| Radioactive a răspuns:

Şi mie îmi pare rău, dar din ce zici tu nu prea pot să îmi dau seama ce melodie e. Ai putea măcar să reproduci ce ai înţeles din ea? Adică să-i faci practic transcrierea fonetică.

| Madda explică:

Pare rau happy
Dar nu e piesa care o cautam eu happy

| Madda explică:

Va vine sa credeti?:))
Era Guantanamera!:))
http://www.youtube.com/watch?v=f4DA12k39Ro

| Deni7 a răspuns:

Sunrise Inc-Yanna...nu e cantata de o fata...adica refrenul nici nu stiu cine sau ce il cantalaughing
Dar e frumoasa melodialove struck
Sper ca te-am ajutat.