| gabrielli a întrebat:

Cine îmi spune piesa este zeu și primește și fundă instant dar e cam greu pentru că nu prea am detalii care să vă ajute. Indicii: este foarte veche, este foarte ritmată, cantata de barbat iar refrenul (mai alert si ritmat) este cantat de o femeie, nu stiu limba in care se canta dar cred ca tinde spre portugheză / spaniola / franceză. Fiind foarte frumoasă si ritmata se aude inca la evenimentele din Ro. mersi

6 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

știu eu, știu eu: lambada!

am ghicit?

| gabrielli explică (pentru sierra1):

Din pacate nu este aceasta, melodia respectiva nu se canta lent... mersi oricum, daca voi identifica piesa o sa o postez.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Posibil să fie vorba de Mr. President - Coco Jumbo.

| gabrielli explică (pentru anonim_4396):

Buna! Din pacate nu este aceasta melodia, cea despre care vorbesc nu este cantata si in lb. Engleza... mersi!

| anonim_4396 a răspuns (pentru gabrielli):

Dar videoclipul piesei îl ştii? Dacă da, dă câteva indicii. Poate îmi dau seama în acest fel.

| gabrielli explică (pentru anonim_4396):

Din păcate nu... mersi!