| dumitrug18 a întrebat:

Buna deci era o melodie care era cantata de lora fiindca a zis la radio dar nu a zis numele melodiei melodia era chiar noua si zicea parca stranger nu stiu im iziceti funda!

5 răspunsuri:
| Heythere a răspuns:

Buna. Lora-Un vis. http://www.youtube.com/watch?v=-EDo3Cnwb8E Asta e? :d Scuze pentru. linkul` celalalt =)). Vroiam sa il dau altcuiva :)). Dac anul e asta e no more tears. Daca nu, nu stiu :d

| dumitrug18 explică (pentru Heythere):

Stranger e in romana doamneeeee e in engleza melodia si rrrectific nu e lora am gresit

| Heythere a răspuns:

Stiu ca e in engleza stranger.Ma pricep la engleza...dar ai zis LORA! asta era singura care o stiam de la lora. M-am gandit ca poate intelesesei gresit din melodie... straight face ma roglaughing;-j

| dumitrug18 explică (pentru Heythere):

Da scuza-ma ca te contrazic dar eu nu prea am inteles gresit ceva vreodata asa ca ...deci am gasit melodia era adrian sina angel

| Heythere a răspuns:

Ok. Scuza-ma si tu pe mine. recunosc.si eu ma mai insel cate odata. happy Nu am vrut sa spun nimic la inceput de faptul` ca lora nu canta in engleza decat melodia aceea No More Tears. ca sa nu par nesimtita happy. Ma bucur ca ai gasit melodia happy...