| anonim_4396 a întrebat:

deci era o melodie de simplu & alex nu ii mai stiu titlul dar stiu ca era o intortocheala mare parca era asa my gad show wa let`s show may and filing show your way and away.
Ceva de genu dar nu asa x-(
La sfarsitul melodiei vreo 6 oameni faceau cu mana si era unu care se enerva si melodia era cam scurta.
Daca mi-ati da melodia si mi-ati spune cum se numeste va dau funda kiss

Răspuns Câştigător
| Musique a răspuns:

Simplu feat. Alex - Convict
http://www.youtube.com/watch?v=Y2qM1eqzaPo
Sper ca aceasta este :D

1 răspuns:
| pwp a răspuns:

Coloana sonora de la filmul,, Nasa'' :Simplu feat. Alex - Convict